Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Zeus 3

Grać

Automat do gry Zeus 3

Automat Zeus 3 w Beep Beep Casino PL to trzecia część popularnej trylogii automatów Zeus. Zeus III ma niekonwencjonalny format, podobnie jak wiele innych automatów, które znamy i kochamy od WMS, z dodatkowymi bębnami w stylu piramidy rozmieszczonymi na sześciu bębnach i oferującymi atrakcyjne 192 linie wypłat. Ten popularny automat natychmiast pokaże ci, dlaczego narobił tyle hałasu. Dzięki rozszerzającym się symbolom wild, całej masie darmowych obrotów i ogromnym mnożnikom, automat Zeus III szybko przyciągnie twoją uwagę. Tak naprawdę nie widzieliśmy zbyt wielu gier wykorzystujących silnik Real Boost, a Zeus III można uznać za pierwszy.

To, co najlepsze w greckiej mitologii

Na bębnach zobaczysz wiele symboli o tematyce greckiej, a ci, którzy grali w oryginalny slot Zeus, prawdopodobnie będą zaznajomieni z niektórymi z nich. Wśród symboli znajdziesz samego Zeusa, rękę Zeusa z błyskawicą, Panteon, hełm greckiej armii, greckie monety, greckie garnki i greckie okręty wojenne. Ponadto gra ta zawiera 4 obrazy kolorów kart do gry jako symbole, które są powszechnie spotykane w grach pokerowych, takich jak Aces & Faces.

Niesamowite funkcje

W grze występują dwa rodzaje symboli wild. Wizerunek Zeusa jest symbolem wild, a ponieważ pojawia się na bębnach w rozszerzonej formie, cały bęben, na którym się pojawia, natychmiast zmienia się w bęben wild. Koloseum to drugi symbol wild, który może zastąpić wszystkie inne symbole na bębnach, z wyjątkiem symbolu ręki Zeusa ściskającej piorun, który jest symbolem scatter. Spróbuj złapać te dwa dzikie symbole, aby uzyskać większą szansę na wylądowanie zwycięskiej kombinacji.

Darmowe obroty i mnożniki

W grze dostępne są rundy bonusowe darmowych obrotów, które można ponownie uruchomić, zbierając co najmniej trzy symbole dłoni Zeusa ściskającej piorun na bębnach od 2 do 6. Oczywiście liczba symboli scatter na bębnach określa liczbę otrzymanych darmowych symboli. Trzy symbole scatter zapewniają 10 darmowych obrotów, 4 symbole scatter zapewniają 25 darmowych obrotów i 10-krotność całkowitego zakładu, a 5 symboli scatter zapewnia maksymalnie 50 darmowych obrotów + 50-krotność całkowitego zakładu. Możesz także zdobyć 5 dodatkowych darmowych obrotów podczas rund bonusowych, zbierając trzy lub więcej symboli scatter na ekranie. Podczas rundy bonusowej symbole scatter mogą pojawić się na wszystkich bębnach z wyjątkiem szóstego bębna. Co więcej, podczas trybu darmowych obrotów dostępna jest dodatkowa funkcja, w której bębny mogą obracać się od lewej do prawej i od prawej do lewej, zwiększając szanse na trafienie zwycięskiej kombinacji i złapanie najbardziej dochodowych i wartościowych symboli.

Idealny slot dla graczy o średnich i wysokich limitach

Bębny można obracać już od 0,40 monety za obrót do 80 monet za obrót na wszystkich 192 liniach wypłat. Standardowy jackpot nie wydaje się zbyt ekscytujący, ponieważ można otrzymać tylko 800 monet. Jednak większość największych wygranych pochodzi z rozszerzania symboli wild i zdobywania mnożników podczas darmowych obrotów.

Zdecydowanie warta uwagi

Zeus III to slot o wysokiej wariancji i jest niesamowitym dodatkiem do listy automatów WMS. Pomimo faktu, że Zeus III został wydany jako slot na Facebooku, wielu fanów było niesamowicie podekscytowanych wydaniem kolejnej kontynuacji popularnego slotu. Wygrane w normalnym trybie gry są nieco trudniejsze do zdobycia ze względu na mniejszą liczbę rzędów po lewej stronie ekranu, ale większość wypłat będzie bardziej znacząca niż zwykle. Jeśli podobały ci się poprzednie wersje automatów od WMS Gaming, to zdecydowanie powinieneś wypróbować ekscytujący slot Zeus III.

X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS