Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Space Wars

Grać

NetEnt wypuścił automat do gry Space Wars, który staje się coraz bardziej popularny i poszukiwany wśród graczy Casino Beep Beep. Tematem przewodnim jest wojna tocząca się w przestrzeni wirtualnej. Istnieją tutaj oryginalne opcje - na przykład klonowanie. Kreskówkowo wyglądające miedziane przybytki walczą o złoto z czerwonym kamieniem i kryształem. W przypadku szaleństwa jest to najcenniejszy znak automatu do gier.

Slot Space Wars zależy od liczby innowacyjnych modeli. Od czasu jego premiery minęło wiele wydarzeń, a maszynę tę coraz częściej można znaleźć w topowych maszynach popularnych kasyn online.

Główne cechy automatu Space Wars

Temat automatów do gry jest poświęcony generowaniu przestrzeni kosmicznej. „Rodzinka” slotu Space Wars to oryginalny format panelu nawigacyjnego. Hazardzista, który rozpoczął sesję online, siedzi za sterem statku kosmicznego. Sam ekran przypomina wirtualny iluminator. Pole gry w obecnej postaci nie jest niczym otoczone. Znaki z gier Space Wars nigdy nie wiszą na wietrze.

Znaki z gier Space Wars nigdy nie wiszą na wietrze.

Tło automatu Space Wars, przedstawione w odcieniach róży i fioletu, co sugeruje ogrom przestrzeni galaktycznych. W tle żwirowe widoki ciał niebieskich, meteorytów, komet. Dla osób praworęcznych przed polem gry umieszczona jest specjalna kolba. Kłaniają się piktogramom i zanurzają się w nich. Pomoc dla sesji online: rozpoznawanie zwycięskich kombinacji, efekty animacji, dźwięk melodii.

Pomoc dla sesji online: rozpoznawanie zwycięskich kombinacji, animacja efektów, dźwięk melodii.

Wielkość zakładu, RTP automatu Space Wars

Aktywacja automatu jest możliwa bez rejestracji w kasynie, przy użyciu inteligentnych monet. Można wyeliminować umiejętności praktyczne i zminimalizować ryzyko. Poniższa tabela przedstawia niuanse sesji za grosze i kredyty fanów.

Jeśli gracz zdecyduje się przenieść sesję na prawdziwe zakłady, musisz wybrać odpowiedni nominał z zakresu od 1 do 100 kredytów na grę. Nominał - od 0,01 do 0,05. Stopa zwrotu dla automatu Space Wars sięga 96,75%.

Tabela „Sesje bezpłatne i płatne: funkcje”

Funkcje Bezkoshtovna gra Gra za zakłady
Możliwość Gra o inteligentne monety Platna gra
Utworzenie regionalnego rekordu Nie, w trybie gościa Obov'yazkova umova
Wpłata depozytu Nie A więc
Uruchom tryb bonusowy Dostępne Dostępne
Aktywacja riku-igri Dostępne Dostępne
Gry Uruchom Spravzhni

 

Zasady i rozgrywka w Space Wars

Panel funkcjonalny Space Wars znajduje się w dolnej części interfejsu gry. Zalecane jest zapoznanie się z sekcją z tabelą wypłat, dla której należy kliknąć Tabela wypłat, obejmującą zakłady na grę z przypisanej gradacji. Od razu można grać maksymalnie. Naciśnięcie przycisku „Start” rozpoczyna aktywację opasania. Dostępny tryb automatycznego smarowania. Na wskaźnikach znajdujących się w dolnej części interfejsu prezentowana jest wielkość zakładu, saldo salda i wygrane. Wykorzystując dodatkowy system specjalnych regulacji, za pomocą przycisku z kluczem można wybrać odpowiednie parametry procesu gry, jasność grafiki i głośność dźwięku. Również tryb „Turbo” – szybsze obroty.

Głównym zadaniem gracza jest tworzenie zwycięskich kombinacji identycznych symboli. Smród zaczyna się od lewego bębna numer jeden i rozprzestrzenia się w sposób ciągły. Wiersz znaków automatu Space Wars zawiera obrazy kilku postaci w różnych kolorach. Wszystkie zapachy sugerują, że są to istoty ziemskie i kosmici. Najcenniejszym symbolem w grze jest czerwony kryształ, który przynosi jackpot maszyny, pojawiając się w magazynie na linii.

Joker automatu pojawia się tylko na pozostałych bębnach. Wino ułożone jest w stosy, zajmując cały pion. Obejmuje to główną funkcję zastępowania prostych symboli gier większą liczbą symboli. Po utworzeniu zwycięskich kombinacji aktywowane jest ponowne zawijanie.

Wszystkie znaki tworzące sekwencję nagrody zostają przekierowane do kolby. Tam smród dzieli się, mnoży i klonuje, po czym pojawia się ponownie na pozycjach pola gry Space Wars. Zapewni to więcej możliwości uniknięcia utraty pieniędzy.

Zalety automatu Space Wars

Wśród zalet automatu do gry Space Wars:

  • Stylowy wygląd
  • Organiczny panel funkcjonalny
  • Docker, co rozciągnąć,
  • funkcja ponownego zawijania
  • Klonowanie” i „reprodukcja” piktogramów.
X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS