Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gorilla

Grać

Gorilla to jeden z popularnych automatów Novomatic, którego fabuła poświęcona jest dzikiej dżungli. Tematem przewodnim jest odpowiedni świat, który troszczy się o każdego poszukiwacza przygód pragnącego zdobyć skarby. Gracz Beep Beep casino eksploruje tropikalną dżunglę i pomoże Ci szukać skarbów w Yomu Gorilla.

Bez względu na losy, jakie minęły od czasu premiery automatu do gier, straci on na popularności. Goryl często zużywa przejrzystą grafikę i proste algorytmy gier przed przeniesieniem najlepszych automatów. Automat Gorilla został wydany w 2013 roku i nadal skutecznie konkuruje z „młodszymi” automatami.

Główne cechy automatu Gorilla

Automat Gorila ma atrakcyjny wygląd. W tle gracz może zobaczyć krajobraz pomalowany zielonymi odcieniami. Staje się jasne, że mandarynka dotarła do wirtualnej dżungli. Obraz jest renderowany realistycznie, ze zwiększoną szczegółowością. Po dopasowaniu sekwencji połączeń linia zostaje podświetlona i wyświetlane są także efekty animacji. Ścieżka audio automatu brzmi dobrze i opiera się na tematyce natury. Logo gry Gorilla jest napisane w oryginalnej kompozycji i czcionce. Jak widać, pole gry jest podzielone pionowo. Numeracja kolorów linii pozwala szybko zorientować się podczas tworzenia zwycięskich wygranych.

Wielkość zakładu, RTP automatu Gorilla

Automaty Gorilla można aktywować za pomocą inteligentnych monet. Dla których rejestracja w kasynie nie jest obowiązkowa. Bezpłatna sesja zapewni możliwość doskonalenia umiejętności praktycznych. Jeżeli chcesz przywieźć nagrodę, możesz jedynie za nią zapłacić.

Dostępny zakres zakładów na linię: 0,01-2,00. Maksymalna wygrana na automacie Gorilla wynosi x100000. Szybkość dostawy automatu, wnioski od dealera – 95,09%.

Tabela „Sesja bezpłatna i płatna: funkcje”

Funkcje Bezkoshtovna gra Gra za zakłady
Możliwość Gra o inteligentne monety Platna gra
Utworzenie regionalnego rekordu Nie, w trybie gościa Obov'yazkova umova
Wpłata depozytu Nie A więc
Uruchom tryb bonusowy Dostępne Dostępne
Aktywacja riku-igri Dostępne Dostępne
Gry Uruchom Spravzhni

 

Zasady i rozgrywka z gorylem

Wiersz postaci na automacie Gorilla jest kreskówkowy, co skutecznie kontrastuje z realizmem tła. Panel nawigacyjny znajduje się w dolnej części ekranu. Gracz może zoptymalizować sesję za pomocą specjalnych instrukcji otrzymanych od gracza. Zaleca się zwracać uwagę na wskaźniki wyświetlające parametry sesji przesyłania strumieniowego.

Pięciobębnowy automat ma 50 linii wygrywających. Sesja rozpoczyna się od rozpoznania aktywnych uczestników. Gracz obstawia zakłady z przypisanego zakresu. Zawijanie możesz rozpocząć za pomocą przycisków Spin lub Autoplay. Meta głowy należy do zwycięzców. Smród składa się z identycznych elementów, które zaczynają się od zewnętrznego bębna zła.

Wśród symboli Gorilla znajdują się karty - najtańsze, a także tematyczne. Do reszty są tropikalne kwiaty, jasne ptaki i gigantyczny ogień, który może zająć całą pionową część bębna z grą.

Dzikość automatu do gier to afrykańska maska, która zastępuje proste ikony gier. Dzika karta pojawia się tylko na bębnach 1, 2 i 3. Zwycięzcą zostaje karta Kontynentu Afrykańskiego. Po zajęciu wszystkich określonych pozycji stół uruchomi 10 darmowych spinów. W tym okresie na bębnach 3, 4, 5 znajdują się dodatkowe jokery, co zwiększa szanse na utworzenie zwycięskich kombinacji. Kiedy runda bonusowa zostanie wznowiona, Gravetz zostanie odjęty od 5 owinięć.

Po utracie wygranej gracz może zapłacić miastu za opakowanie. Aby to zrobić, musisz poprawnie nazwać kolor karty grobu. Możliwych jest mniej niż 5 badań tego typu.Szorowanie skóry może anulować wynik. Gdy tylko „pomyślisz”, że nie zawiedziesz grobowca, odbierzesz drugą nagrodę!

Zalety automatu Gorilla

Widzimy zalety automatu Gorilla:

  • Jasny wygląd
  • Wybacz zasady
  • Odkrycie wspaniałego zestawu linii
  • Wysoka wydajność
  • Symbole specjalne
  • Oryginalne możliwości Jokera,
  • Rizikova gra na podvojennya.
X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS