Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gonzo’s Quest

Grać

Automat Gonzo's Quest należącej do NetEnt zostanie przeniesiony do casino Beep z Kazkov Eldorado. Główny wątek automatu poświęcony jest poszukiwaniu starych skarbów. Podobnie jak w legendzie, miejsce Eldorado nie jest widoczne dla wszystkich. Zbiór cennych przemówień, klejnotów, złota i skarbów.

Usłyszawszy o legendarnym miejscu, konkwistador z hiszpańskiego statku, marynarz Gonzo, pozbawił się swojego statku, aby móc samodzielnie posiadać swój dobytek, bez pomocy lojalnych towarzyszy.

Slot Gonzo's Quest dołącza do linii innowacyjnych. Tutaj zaimplementowano funkcję lawinową w celu uzyskania zwycięskich wygranych. W momencie premiery automat do gry utknął już w grach hazardowych, dla których taka mechanika hazardu była nowością.

Główne cechy automatu Gonzo's Quest

Wygląd automatu Gonzo's Quest jest realistyczny, co czyni go naprawdę banalnym automatem. Obrazy graficzne prezentowane są w stylu „kreskówkowym”, szczegółowość jest maksymalna. W tle mistyczne miejsce, a dokładniej jego ruiny w głębokim lesie tropikalnym.

Główny bohater automatu, Hiszpan Gonzo, stoi leworęczny przed siatką do gier i pilnuje gry. Automat zachwyca efektami animacji i autentycznym systemem dźwiękowym, który przypomina melodyjną melodię. Na górze, nad siatką gry, znajduje się bęben z mnożnikami.

Wielkość zakładu, RTP automatu Gonzo's Quest

Automat Gonzo's Quest można uruchomić na inteligentnych monetach bez żadnych kosztów, bez rejestracji w kasynie. Pomoże to graczowi zdobyć praktyczne umiejętności poprzez zapoznanie się z tabelą wypłat i sposobem tworzenia wygranych. Tabela, która jest narysowana niżej, pozwala poznać zalety obstawiania prawdziwych zakładów.

Zakres dostępnych zakładów waha się od 0,2 do 100 monet na grę. Potencjał wygranej sięga 62 500 kredytów. Wskaźnik wydajności aplikacji – 95,97%.

Tabela „Sesja bezpłatna i płatna: funkcje”

Funkcje Bezkoshtovna gra Gra za zakłady
Możliwość Gra o inteligentne monety Platna gra
Utworzenie regionalnego rekordu Nie, w trybie gościa Obov'yazkova umova
Wpłata depozytu Nie A więc
Uruchom tryb bonusowy Dostępne Dostępne
Aktywacja riku-igri Dostępne Dostępne
Gry Uruchom Spravzhni

 

Zasady i rozgrywka w Gonzo's Quest

Klasyczne pole gry jest otwarte, zamiast nowego żwiru zastąp zmieniające się bloki kamieniem. Wszystkie piktogramy pojawiają się na popiołach kamieniarki, smród cudownie ożywia się. Na dole ekranu gry Gonzo's Quest znajduje się panel nawigacyjny.

Zaleca się, aby przed rozpoczęciem sesji kliknąć zakładkę informacyjną, która informuje o zasadach gry. Gracz musi obstawiać zakłady w oparciu o przypisaną gradację. Na wibracje wpływa sposób naciskania „plus” i „minus”. Wskaźniki gry pokazują parametry sesji przesyłania strumieniowego. Możesz rozpocząć owijanie bębna – ręczne, automatyczne lub turbo.

Podstawową meta jest tworzenie wygranych. Ciągle tworzą się smród identycznych symboli. Sekwencja dochodzi do skrajnego bębna numer 1. Następnie po prostu zbierz kombinację, ponieważ wszystkie znaki, które utworzyły, znikają, robiąc miejsce nowym. Pozycje maszyny Gonzo's Quest, które przybyły, zostaną zajęte przez inne, już widoczne symbole. Lawina skórek przyniesie wzrost mnożnika, którego wartość kolby osiąga x3.

Symbolem jest Joker automatu, który umożliwia zdobycie wygranej poprzez wymianę prostych elementów gry. Rosekid wypada losowo. Varto trafił ponad 3 symbole scatter, dzięki czemu możesz uruchomić 10 darmowych spinów. Mnożnik zaczyna się od wartości x6, a maksymalna wartość współczynnika wynosi x15. Dodatkowa minigra jest dostępna do ponownego uruchomienia.

Na pozycjach Wyprawy Gonzo zastosowano różne kolorowe ikony, które przedstawiają reliefowe bloki kamienia. Najwyższa Droga to miesięczny idol, który po upuszczeniu w maksymalnej liczbie zapewnia miejsca największemu miastu.

Zalety automatu Gonzo's Quest

Średnia maszyny gralowej:

  • Jasny, banalny projekt
  • „Lawina” jako zasada kształtowania wygranych nagród,
  • Progresywny mnożnik od x3 do x15, który występuje w trybie głównym i bonusowym
  • Dostępność symboli specjalnych.
X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS