Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Crazy Monkey

Grać

Automat do gier Cumé, poświęcony życiu niespokojnych graczy, należy do kolekcji gracza Igrosoft. Slot Crazy Monkey wymaga 16 kamieni. To nieistotny automat, popularny w formacie offline, zdobywający miłość grawitatorów BeepBeep Casino.

Rosyjscy gracze najczęściej nazywają automat Crazy Monkey „Mavti”, „Mavpochki”. Głównym bohaterem Crazy Monkey jest wesoły makak, który uwielbia słodkie banany.

Tsikavo, maszyna Crazy Monkey była wydawana ponownie więcej niż raz. Pierwszy remiks powstał w 2006 roku, kolejny w 2010 roku. Na pozostałą wersję Mavpa miały już wpływ trywialne efekty.

Główne cechy automatu Crazy Monkey

Styl projektowania automatów Crazy Monkey odpowiada zaawansowanej charakterystyce automatów z generatora. Grafika jest kreskówkowa, postacie są zabawne i animowane. Wizualizacje tła gęstych liści herbaty z tropików. Bębny są podzielone na sektory i piony. Jego podszewka jest w kolorze bladoniebieskim, co optycznie ukazuje symbolikę.

Główny bohater automatu Crazy Monkey znajduje się w interfejsie. Dziewczynka uśmiechała się, śledząc sukcesy żwiru. Melodia automatu towarzysząca tworzeniu zwycięskich kombinacji jest pozytywna i wesoła. Gracz musi rozpoznać niesparowaną liczbę aktywnych linii, a następnie wybrać zakład z przypisanej gradacji. Jeśli jesteś gotowy na dużą grę, możesz od razu wybrać inną opcję – Maksymalny zakład.

Wielkość zakładu, RTP automatu Crazy Monkey

Możesz aktywować najpiękniejsze automaty do gry w wersji demo, bez rejestracji w kasynie. Zwiększy to liczbę praktycznych początkujących, pozwoli poznać parametry techniczne automatu i funkcje trybu bonusowego.

Tabela „Sesja bezpłatna i płatna: funkcje”

Funkcje Bezkoshtovna gra Gra za zakłady
Możliwość Gra o inteligentne monety Platna gra
Utworzenie regionalnego rekordu Nie, w trybie gościa Obov'yazkova umova
Wpłata depozytu Nie A więc
Uruchom tryb bonusowy Dostępne Dostępne
Aktywacja riku-igri Dostępne Dostępne
Gry Uruchom Spravzhni

 

Zasady i rozgrywka Crazy Monkey

Możesz uruchomić automat w trybie ręcznym lub automatycznym. Head meta – formowanie zwycięskich sekwencji. Smród składa się z identycznych symboli. Kombinacja może rozpocząć się na dowolnym z zewnętrznych bębnów.

Seria postaci Crazy Monkey obejmuje mawpi, węże, levi, burze śnieżne, ananasy, banany i krowy. Joker automatu do gry to rytualna maska. Jego główną rolą jest zastąpienie zwykłych symboli gier poprzez utworzenie dużej liczby nagradzanych lanc.

Rosekid Crazy Mankey to sama Mavpa. Rozproszenie pojawia się w losowych sektorach gry. Kiedy pojawią się 3 lub więcej, rozpoczyna się runda bonusowa. Na nowym boisku gracz obserwuje małą dziewczynkę, która w zamyśleniu wybiera winorośl, którą zawiesza nad głową. Można upaść jak banan albo krowa. Jeśli gracz od razu zagra o maksymalny zakład, jeden zakład nie będzie miał wpływu na wynik, nawet maluch zostanie skradziony przez kask.

Jeśli runda zakończy się pomyślnie, pojawi się super bonus. Mavpa pokazuje w łapach kilka kart. Gracz wybiera jedną i odbiera nagrodę główną za każdy sukces. Jeśli groby mają się zawalić, po zawarciu jakiejkolwiek zwycięskiej transakcji zaleca się aktywację osobnego menu.

Runda o szansach automatu Automata została zaimplementowana w formacie „Czyja karta jest większa?”. Gracz musi użyć swojej intuicji i wylosować jedną z 4 zamkniętych kart, co przebije wynik krupiera. Nagroda pozostanie tajemnicą.

Zalety automatu Crazy Monkey

Wśród zalet automatu do gier są postępy:

  • Efektywna grafika
  • Dwustronne wypełnianie kombinacji,
  • Dzikie i rozproszone symbole
  • Dwuetapowy tryb bonusowy
  • Mini-gra dla rizika.
X
🚀 GRAĆ 💎 BONUS