Jak pokonać Szatana: zdjęcia z planu filmu Michała Kondrata

Szanowni Państwo, wróciłem już z Włoch, gdzie nakręciłem film z ekspertami od walki duchowej i posługi uwalniania. Wypowiadają się w nim m. in. o. Gabriel Amorth - egzorcysta Watykanu, założyciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów i obecnie jego honorowy prezes, czy o. Cipriano de Meo - obecny prezes MSE i najdłużej posługujący egzorcysta na świecie, któremu udzielał wskazówek sam o. Pio (załączam fotkę z o. Cipriano). Znajdzie się w nim także rozmowa z mocno dręczoną włoszką, a także modlitwa nad nią, w której biorę udział. jego honorowy prezes, czy o. Cipriano de Meo - obecny prezes MSE i najdłużej posługujący egzorcysta na świecie, któremu udzielał wskazówek sam o. Pio (załączam fotkę z o. Cipriano). Znajdzie się w nim także rozmowa z mocno dręczoną włoszką, a także modlitwa nad nią, w której biorę udział. Film będzie miał formę dokumentu, przeznaczonego nie tylko dla egzorcystów i grup sprawujących modlitwę o uwolnienie, ale również dla każdego z nas, bo i my przecież codziennie prowadzimy walkę duchową.

Obecnie montujemy nagrany materiał. Chcemy aby film trwał 1-ną godzinę, a mamy wiele godzin cennych zdjęć. Proszę więc Was o modlitwę, by nasza praca była natchnionajego honorowy prezes, czy o. Cipriano de Meo - obecny prezes MSE i najdłużej posługujący egzorcysta na świecie, któremu udzielał wskazówek sam o. Pio (załączam fotkę z o. Cipriano). Znajdzie się w nim także rozmowa z mocno dręczoną włoszką, a także modlitwa nad nią, w której biorę udział.jego honorowy prezes, a także o. Cipriano de Meo - obecny prezes MSE i najdłużej posługujący egzorcysta na świecie, któremu wskazówek udzielał sam o. Pio. Dowiemy się od nich jakie Kościół daje nam narzędzia do walki ze złym duchem. Powiedzą jak prawidłowo powinniśmy sprawować modlitwę o uwolnienie, a także w jakich przypadkach możemy zwracać się do szatana w formie rozkazującej i jak to robić, aby było to dla nas bezpieczne.

W filmie znajdzie się też wywiad z mocno dręczoną włoszką, a także modlitwa nad nią, w której biorę udział. Niespodzianką w filmie jest moja rozmowa Anią Golędzinowską, którą odwiedziłem w Deliceto na południu Włoch. Ania opowiada o silnych dręczeniach demonicznych, których doświadcza od chwili nawrócenia i o pomocy kościoła, którą otrzymuje.

Film będzie miał formę dokumentu, przeznaczonego nie tylko dla egzorcystów i grup sprawujących modlitwę o uwolnienie, ale również dla każdego z nas, bo i my przecież potrzebujemy wskazówek do codziennych zmagań ze złym duchem, choćby takich jak kuszenie. Obecnie montujemy nagrany materiał, którego jest bardzo wiele. Proszę więc wszystkich Państwa o modlitwę, by nasza praca była natchniona, a jej efektem był dobry owoc dla Kościoła.

Michał Kondrat

ja, o. Gabriel Amorth, s. A. Musolessi
ja i o. Cipriano
ja i o. Cipriano de Meo
ja z o. Cipriano de Meo
kamień wypluty podczas egzorcyzmu
Manoppello
Mojito po ciężkim dniu pracy
Montaż filmu 1
nafrywam video-dziennik z trasy
na schodach
nocleg w Austri
o. Cipriano de Meo i ja
o. Cipriano i ja
Padre ładną masz brodę
pasta con frutti di mare
plan filmowy
ulica w Arezzo
wóz pancerny
wąska uliczka
 

Wróć