Wniosek w sprawie Jogi

12-09-2012 08:40 przez Michał Kondrat

W dniu 12.09.2012r podczas Sesji Rady Dzielnicy Żoliborz oficjalnie skierowałem do Burmistrza następującą prośbę:

„Szanowny Panie Burmistrzu, przeglądając stronę internetową Urzędu Dzielnicy Żoliborz, spostrzegłem, że w planowanej na 15 września imprezie plenerowej Urodziny pl. Wilsona, jedną z proponowanych atrakcji, są ćwiczenia Jogi na świeżym powietrzu.

Z uwagi na fakt, iż Joga podobnie jak i inne wschodnie techniki medytacji i koncentracji jest uznana przez egzorcystów i demonologów działających w kościele katolickim jako zagrożenie duchowe, zwracam się do Pana Burmistrza z prośbą, o podjęcie działań mających na celu zastąpienie tego punktu innym – najlepiej jakąś aktywnością sportową”.

Nie sposób było zauważyć, że moja wypowiedź wywołała poruszenie, zwłaszcza wśród większości radnych Platformy Obywatelskiej. Prawdopodobnie stwierdzili, że zwariowałem, ale nie zwracam na to uwagi, ponieważ bardziej zależy mi na tym by uchronić nieświadomych ludzi, przed zagrożeniem duchowym jakim jest Joga.

Burmistrz długo unikał odpowiedzi na moje pytanie, jednak ostatecznie zabrał głos i obiecał, że przekaże moją prośbę organizatorowi imprezy. Mam nadzieję, że skutecznie .

Aby dowiedzieć się więcej jakie zagrożenia niesie za sobą uprawianie Jogi, polecam link: http://zagrozeniaduchowe.pl/?p=367

źródło: www.zagrożeniaduchowe.pl

Wróć