Relacja video ze spotkania z s. Angelą Musolesi

22-04-2013 09:50 przez Michał Kondrat

17 kwietnia 2013 w kościele Dzieciątka Jezus na Żoliborzu Siostra tercjarka - Angela Musolesi współpracownica o. Gabriela Amortha – egzorcysty Watykanu, wygłosiła konferencję na temat zagrożeń duchowych. Poruszyła w niej wiele istotnych kwestii. Zwróciła między innymi uwagę, że nasza zła sytuacja finansowa może być konsekwencją jakiegoś złorzeczenia, a co za tym idzie ataku złego ducha. Przestrzegała tez przed jogą, wróżbiarstwem i spirytyzmem.

S. Angela radziła, jak skutecznie możemy odpierać ataki demoniczne i jak się przed nim chronić. Potem przeprowadziła modlitwę uwolnienia, którą rozpoczęła wezwaniem Ducha Świętego. Zaproponowała jej indywidualne omawianie i podkreśliła, by za każdym razem czynić to z wiarą, gdyż tylko wtedy będzie ona skuteczna.

Na koniec s. Angela pomodliła się nad każdym wstawienniczo. Trzy osoby „mocniej potrzebujące pomocy” zaprosiła potem do oddzielnego pomieszczenia, by uniknąć publicznej manifestacji złego. Poprosiła mnie o uczestnictwo i udzieliła mi bardzo cennych wskazówek, za co jestem jej niezwykle wdzięczny. Na następne spotkanie umówiliśmy się w Rzymie :). Zapraszam do obejrzenia relacji video ze spotkania:

Wróć