Paweł Kukiz poparł Michała Kondrata

07-10-2011 07:56 przez Michał Kondrat

- Jeśli chodzi o moje poparcie, to chciałbym teraz ukręcić małą prywatę na łamach radia i przypomnieć o panu Michale Kondracie, który co prawda startuje z listy PiS-u, ale jest wspierany przez Marka Jurka – mówił Paweł Kukiz w poranku Krzysztofa Skowrońskiego na antenie Radia Wnet w piątek rano.

Paweł Kukiz udzielając poparcia Michałowi Kondratowi podkreślił, że należy on do polityków, którzy myślą „o wartościach, zasadach, o polskości, bez dzielenia Polaków”.

Michał Kondrat kandyduje do Sejmu w okręgu warszawskim z numeru 17 na liście PiS i jest jedynym kandydatem w stolicy, którego oficjalnie poparł Marek Jurek, Prezes Prawicy Rzeczypospolitej, przekazując mu swoje głosy po niezarejestrowaniu swoich list wyborczych w okręgu warszawskim.

We wrześniu Michał Kondrat odebrał Certyfikat Kandydata Przyjaznego Życiu i Rodzinie. Certyfikat jest przyznawany przez Fundację Komitetu Obchodów Narodowego Dnia Życia w celu wskazania wyborcom kandydatów, którzy w ramach swojej dotychczasowej misji publicznej służyli wartościom rodzinnym oraz deklarują dążenie do zagwarantowania maksymalnej ochrony prawnej życiu człowieka, jako przyszli posłowie na Sejm RP.

Wróć