Jak pokonać Szatana: zdjęcia z planu filmu Michała Kondrata

14-08-2013 13:05 przez Michał Kondrat

Szanowni Państwo, wróciłem już z Włoch, gdzie nakręciłem film z ekspertami od walki duchowej i posługi uwalniania. Wypowiadają się w nim m. in. o. Gabriel Amorth - egzorcysta Watykanu, założyciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów i obecnie jego honorowy prezes, czy o. Cipriano de Meo - obecny prezes MSE i najdłużej posługujący egzorcysta na świecie, któremu udzielał wskazówek sam o. Pio (załączam fotkę z o. Cipriano). Dowiemy się od nich jakie Kościół daje nam narzędzia do walki ze złym duchem. Powiedzą jak prawidłowo powinniśmy sprawować modlitwę o uwolnienie, a także w jakich przypadkach możemy zwracać się do szatana w formie rozkazującej i jak to robić, aby było to dla nas bezpieczne.

W filmie znajdzie się też wywiad z mocno dręczoną Włoszką, a także modlitwa nad nią, w której biorę udział. Niespodzianką w filmie jest moja rozmowa z Anią Golędzinowską, którą odwiedziłem w Deliceto na południu Włoch. Ania opowiada o silnych dręczeniach demonicznych, których doświadcza od chwili nawrócenia i o pomocy kościoła, którą otrzymuje.

Film będzie miał formę dokumentu, przeznaczonego nie tylko dla egzorcystów i grup sprawujących modlitwę o uwolnienie, ale również dla każdego z nas, bo i my przecież potrzebujemy wskazówek do codziennych zmagań ze złym duchem, choćby takich jak kuszenie.

Obecnie montujemy nagrany materiał, którego jest bardzo wiele. Proszę więc wszystkich Państwa o modlitwę, by nasza praca była natchniona, a jej efektem był dobry owoc dla Kościoła.

Michał Kondrat

Wróć