31 pażdziernika w Kinie Wisła premiera JAK POKONAĆ SZATANA - filmu dokumentalnego Michała Kondrata

24-10-2013 12:59 przez Michał Kondrat

Szanowni Państwo,

Dzięki łasce Bożej, po wielu niedospanych nocach, udało nam się skończyć film "Jak pokonać Szatana". Dokument został nakręcony latem tego roku we Włoszech.
Tematem filmu jest walka duchowa, a konkretnie walka z Szatanem. W filmie przeprowadzam widza przez ten problem, tłumacząc jego kontrowersyjne aspekty i udzielając wskazówek opartych na doświadczeniach ojców Kościoła. Odwiedzam najbardziej znanych egzorcystów na świecie, a także innych ekspertów od walki duchowej i posługi uwalniania. Dowiadujemy się od nich, jakie narzędzia Kościół oferuje do walki ze złym duchem. W filmie spotykam się także z mocno dręczoną Włoszką i uczestniczę w modlitwie za nią. Odwiedzam też Anię Golędzinowską, byłą modelkę, która opowiada mi o silnych dręczeniach demonicznych, których doświadcza od chwili nawrócenia.

W filmie występują:

O. Gabriele Amorth - egzorcysta watykański, założyciel Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów i obecnie jego honorowy prezes
O. Cipriano de Meo - obecny prezes MSE i najdłużej posługujący egzorcysta na świecie, któremu udzielał wskazówek sam o. Pio
Ks. Alvaro Bardelli - egzorcysta, proboszcz katedry w Arezzo
Angela Musolessi - świecka współpracownica o. Gabriela Amortha, tercjarka Zakonu Świętego Franciszka
Ania Goledzinowska - nawrócona modelka
Francesca - osoba dręczona demonicznie

Z radością prezentuję zwiastun i zapraszam na premierę filmu, która odbędzie się 31 października w Kinie Wisła w Warszawie.

Michał Kondrat

Wróć