26 maja g. 15 - koncert stronyB na Marszu dla Życia i Rodziny

24-05-2013 08:21 przez Michał Kondrat

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu stronaB, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 26. maja o g. 15.00 w Ogrodzie Saskim w Warszawie. Będzie on uwieńczeniem Marszu dla Życia i Rodziny, który o g. 12.00 wyruszy spod Pomnika Kopernika na Krakowskim Przedmieściu.

W tym roku Marsze w większości Polskich miast, odbędą się w Dzień Matki, w niedzielę 26 maja. Ich uczestnicy przejdą ulicami miast, pod hasłem promującym działania na rzecz poprawy sytuacji demograficznej w Polsce. - Będziemy zachęcać polskie rodziny do decydowania się na liczne potomstwo. Decydentów zaś, chcemy zachęcić do wdrażania rozwiązań promujących rodzinę. Dlatego na marsze zapraszamy wszystkich, dla których rodzina jest najważniejsza. Pokażemy nasz prorodzinny entuzjazm – zachęca Anna Borkowska-Kniołek, rzeczniczka marszów.
Zespół stronaB, który zagra o g. 15.00 na finale marszu, to pięcioosobowa grupa rockowa. W kwietniu 2012 wygrała ogólnopolski konkurs Debiuty 2012 organizowany przez Dobre Miejsce, a kilka miesięcy później wydała swoją debiutancką płytę zatytułowaną „Dwa jabłka na Czereśni”.

Na ich niedzielny koncert zaprasza Litza – lider Luxtorpedy:

a także uczestniczący często w marszach pro-life znany dziennikarz sportowy -
- Przemysław Babiarz:

W imieniu organizatorów
Michał Kondrat
+48 512-375-176
e-mail: kondratm@wp.pl

Więcej informacji o Marszach dla Życia i Rodziny na stronie: www.marsz.org

Wróć